Detalės

Avanza® serija 600

Mažas, pilnai automatinis kavos aparatas - didelis kavos gėrimo malonumas!

Avanza® - tai vienas mažiausių pilnai automatinių kavos aparatų parduodamų rinkoje, tačiau jis išsiskiria savo funkcionalumu, savybėmis ir išvaizda. Juo galėsite paruošite espreso, juodą kavą su puta, latę makiato bei kapučino kavą. 

NAUDOJIMOSI VAIZDO ĮRAŠAS
Kapučinatorius
KapučinatoriusDėl integruotos pieno sistemos bet kurį kavos gėrimą galėsite paruošti dviem paprastais žingsniais: suplakite pieną kapučinatoriumi, supilkite kavą ir viską sumaišykite - paruošta.
Vos girdimas malūnėlis
Vos girdimas malūnėlisŠviežiai sumaltą kavą galėsite gerti, kol kiti dar miega. Jūsų automatinis kavos aparatas pasižymi itin tyliai veikiančiu plieniniu, kūgio formos malūnėliu, kuris kavos pupeles sumala tyliai ir greitai.
XL dydžio vandens ir kavos pupelių talpa
XL dydžio vandens ir kavos pupelių talpa Avanza® aparate sumontuota XL dydžio (1,5 l) vandens talpa ir XL dydžio (250 g) kavos pupelių talpa.
Grakštusis stebuklas
Grakštusis stebuklasAvanza® aparatas yra išties siauras - tik 20 cm pločio! Tereikia tik tiek vietos aukštos kokybės „Melitta®“ technologijai sutalpinti.
Aromatingos kavos malonumas
Aromatingos kavos malonumas Naujasis vandens siurblio valdymas užtikrina idealią kavos ir vandens sąlyčio trukmę. Dabar galite mėgautis dviem dar aromatingesniais klasikiniais espreso ar juodos kavos su puta puodeliais.
Reguliuojamas kavos stiprumas
Reguliuojamas kavos stiprumasStipri ryte, bet, pageidautina, ne vakare? Taip, kaip Jums patinka - kavos stiprumo intensyvumą paprasta reguliuoti - nuo silpnos, vidutinės, iki stiprios. Žinoma, Jūs taip pat galite reguliuoti ir kavos kiekį. Kintantis - būtent taip, kaip Jums patinka.
Aromato išgavimo sistema
Aromato išgavimo sistemaDaugiau skonio su išankstinio užplikymo sistema: šviežiai malta kava prieš užplikymą yra sudrėkinama vandeniu, todėl ištirpsta daugiau aromatinių medžiagų. Kur jos keliauja? Žinoma, į Jūsų kavos puodelį.
Penki malūnėlio nustatymai
Penki malūnėlio nustatymaiBūtent tokia kava, kokia patinka Jums - iš šviežiai sumaltų kavos pupelių.
Dvigubo puodelio režimas (2 gėrimo puodelių ruošimo funkcija)
Dvigubo puodelio režimas (2 gėrimo puodelių ruošimo funkcija)Kava smagiau mėgautis kartu - pasirinkę dvigubo puodelio režimą iškart paruošite du puodelius kavos gėrimo su pienu arba be jo. Savaime suprantama, patogu ir tiems, kurie geria daug kavos.
LED simbolių ekranas
LED simbolių ekranasNereikia nė sakyti - LED ekranas su raudonos spalvos simboliais šiuo pilnai automatiniu kavos aparatu leidžia naudotis paprastai ir patogiai.
Reguliuojamas kavos piltuvėlis
Reguliuojamas kavos piltuvėlisKavos piltuvėlio aukštį galima reguliuoti ir pakelti iki 135 mm, todėl galėsite naudoti stiklines arba itin didelius puodelius. Ir, be abejo, nereikės jokių specialių įrankių.
Apsauga nuo subraižymo
Apsauga nuo subraižymoNaujasis lašų surinkimo padėklas yra sukurtas su nerūdijančiojo plieno plokšte ir inegruotu aukštos kokybės nesibraižančiu plastmasiniu įdėklu.
Išimamas plikymo blokas
Išimamas plikymo blokasBūtų gerai, kad tai būtų paprasta, ar ne? Su Melitta® taip ir yra… Visą plikymo bloką galima išimti ir be vargo išvalyti. Tokiu būti galėsite lengvai pasiekti ir įrenginio vidų bei jį sutvarkyti.
PRO AQUA filtro technologija
PRO AQUA filtro technologija

Norėdami dar skanesnės kavos, naudokite „Melitta® Pro Aqua“ vandens filtrą. Dar vienas šio filtro privalumas - aparatą reikės nukalkinti tik kartą per metus*. Kodėl? Logiška, nes filtras apsaugo nuo kalkių nuosėdų susidarymo vandens sistemoje. Tai šiek tiek kainuoja, tačiau yra verta.

(*Ruošiant 120 ml tūrio puodelį, 6 puodelius per dieną ir keičiant filtrą 6 kartus vadovaujantis įrenginio specifikacijomis.)

Automatinė valymo ir nukalkinimo programa
Automatinė valymo ir nukalkinimo programaBendravimas yra itin svarbu. Jūsų pilnai automatinis kavos ruošimo aparatas informuos Jus, jei jį reikia valyti arba nukalkinti. Pranešimai bus rodomi ekrane.
Aptarnavimo mygtukas
Aptarnavimo mygtukasJūs norite paprastumo? Žinoma! Aptarnavimo mygtuku greitai rasite valymo ir nukalkinimo programą, plikymo temperatūrą, vandens kietumo nustatymus bei automatinio išsijungimo funkciją. Be to, pakeisti filtrą dar niekada nebuvo taip paprasta.
Kompaktiškas ir itin kokybiškas
Kompaktiškas ir itin kokybiškasAr jis tikrai toks mažas? Taip. 20 cm pločio, 53 cm aukščio ir 46 cm ilgio - visi „Avanza®“ modeliai yra vieni mažiausių pilnai automatinių kavos ruošimo aparatų pasaulyje. Nepaisant to, juose yra užtektinai erdvės itin kokybiškai „Melitta“ technologijai.
Šiuolaikinis energijos vartojimo efektyvumas
Šiuolaikinis energijos vartojimo efektyvumasPilnai automatinis Melitta® kavos ruošimo aparatas pasižymi ne tik programuojamu energijos taupymo režimu, bet ir praktiška automatinio išsijungimo funkcija. Galėsite pasirinkti savo visiškai automatinio kavos ruošimo aparato išsijungimo laiką. Žinoma, įrenginį nuo maitinimo tinklo galite atjungti ir rankiniu būdu, naudodamiesi 0 vatų jungikli.
Išimama vandens talpa
Išimama vandens talpaIšimama 1,5 l tūrio vandens talpa ir automatinis vandens lygio stebėjimas