Detalės
Caffeo Barista® T

Barista T Smart®

Pačios gardžiausios kavos? Paruošk ją su savo išmaniuoju telefonu!

 „Melitta® Barista T Smart®“ iš tiesų gali daug. Pavyzdžiui, jis gali paruošti net 18 skirtingų kavos gėrimų. Su tinkamiausiomis kavos pupelėmis, pagal originalųjį paruošimo receptą arba remiantis Jūsų asmeniniais pageidavimais. Išskirtinė savybė: Su „Melitta® Connect“ programėle Jūs galite nustatyti kavos paruošimą ir valdyti skirtingas funkcijas tiesiog savo išmaniojo telefono pagalba.

Awards
Caffeo Barista®

Apdovanojimai

Naudojimosi vaizdo įrašas
Award-winning quietness!
Apdovanojimų vertas tylumas!
Įdomaus pokalbio nutraukimas virtuvėje vien dėl to, kad reikia paruošti kapučiną? Piktos kaimynų užuominos dėl malamų 6 val. ryto kavos pupelių? Su šiuo pilnai automatiniu kavos aparatu, Jums to neteks patirti, nes tai yra vienas pirmųjų pasaulyje pilnai automatinių kavos aparatų pelniusių „Quiet Mark" apdovanojimą, patvirtinantį tylų kavos paruošimo procesą. Viso to paslaptis slypi kavos aparato malūnėlyje, kuris dėl naujausių technologijų pasižymi itin tyliu veikimu.
Melitta® Connect
Melitta® Connect
Melitta® ConnectNaudojant „Melitta® Connect“ programėlę Jūsų pilnai automatinio kavos aparato daugelį funkcijų galima valdyti išmaniuoju telefonu. Naudojant „Bluetooth“ ryšį tai daryti visiškai saugu. Pavyzdžiui, galima patogiai tvarkyti įrenginio nustatymus ir užprogramuoti bei išsaugoti asmeninius „Mano kavos“ nustatymus. Praktiškos mokomosios programos padeda atlikti įrenginio valymą ir priežiūrą. Speciali šios programėlės savybę yra tai, kad galite patys kurti savo specialius kavos receptus.
Galima individualiai tvarkyti ingredientų pylimo į puodelį tvarką, kavos, pieno putų ir karšto vandens kiekį bei dar daugiau kavos nustatymų.
Vos girdimas malūnėlis
Vos girdimas malūnėlis
Vos girdimas malūnėlisNorite gaminti kavą ir mėgautis ramybe? Galite tai padaryti dėka vos girdimo malūnėlio, kuris veikia ne tik tyliai, bet ir greitai.
18 kavos receptas
18 kavos receptas
18 kavos receptasProduktų mygtukais galite ruošti 4 klasikinius gėrimus – „Espresso“, „Café Crème“, „Cappuccino“ ir „Latte Macchiato“ vos palietus mygtuką. Receptų knygos funkcija leidžia ruošti dar 14 specialių kavos receptų, tokių kaip „Flat White“, „Ristretto“, „Americano“ ar „Espresso Doppio“.
Mechaninis pupelių pasirinkimas
Mechaninis pupelių pasirinkimas
Mechaninis pupelių pasirinkimas
Norint puikiai paruošti įvairius kavos gėrimus, reikalingos įvairių rūšių kavos pupelės, kad būtų užtikrinta geriausia skonio kokybė. Todėl  „Melitta® Barista T Smart®“ turi dviejų skyrelių pupelių indą „Bean Select“ (rankinis pasirinkimas), su kuriuo, priklausomai nuo recepto ir jūsų skonio, galite pasirinkti tarp, pavyzdžiui, švelnių kavos pupelių ir stiprių aromatinių espreso pupelių. „Aromasafe®“ dangtelis ir tamsintas indas taip pat padeda išlaikyti kavos pupelių skonį.
„PRO AQUA“ filtrų technologija
„PRO AQUA“ filtrų technologija

„PRO AQUA“ filtrų technologijaNaudojant „Barista T Smart®“  su „Melitta® PRO AQUA“ vandens filtrais, aparatą nukalkinti reikės tik kartą per metus. Filtruotas vanduo ne tik pagerina kavos kokybę bei skonį, bet ir užkerta kelią kalkių susidarymui vandens sistemoje. (Remiantis 6  120 ml kavos puodelių paruošimais per dieną, pakeičiant vandens filtrą 6 kartus atsižvelgiant į prietaiso specifikacijas.)

My Coffee Memory/ Mano kava
My Coffee Memory/ Mano kava
My Coffee Memory/ Mano kava
Nenorite kiekvieną kartą, ruošiant puodelį kavos, nustatinėti savo asmeninių pageidavimų? Tai ne bėda! Naudodami funkciją „My Coffee Memory“ galite nustatyti savo individualius specialius kavos receptus. „Melitta® Barista T Smart®“ išsaugo iki 4 asmenų asmeninius nustatytus!
Best Aroma System
Best Aroma System Plus
Best Aroma System

Naudojant „Bean to cup/ Pupelės į puodelį“ funkciją, tik reikiamas kiekis kavos pupelių bus sumaltas ir šviežiai panaudotas gėrimo paruošimui. „Auto Empty Grinding*“ – malūnėlis prasisuka tuščiai tam, kad kiekvienas kavos puodelis būtų paruoštas tik iš šviežiai sumalamų kavos pupelių. Specialus dviejų kamerų pupelių talpos „Aromasafe®“ dangtelio tarpiklis garantuoja tikrus šviežios kavos potyrius puodelis po puodelio. Užtamsinta talpa taip pat padeda palaikyti kavos pupelių skonį.


* Atkreipkite dėmesį: Pakeitus kavos pupelių rūšį malūnėlyje lieka dalis ankstesnės rūšies pupelių. Kadangi reikia sunaudoti ankstesnės rūšies pupeles, pakeitimui į naują rūšį gali reikėti paruošti iki trijų puodelių, priklausomai nuo kavos stiprumo.
IntenseAroma
IntenseAroma
IntenseAromaFunkcija „intenseAroma“ gali būti pasirinkta vietoje įprasto  išankstinio pupelių sudrėkinimo proceso. Rezultate išgaunamas turtingas kavos poskonis - nekeičiant naudojamos kavos ar vandens kiekio. Ši funkcija gali būti pasirinktą visų tipų kavos gėrimų ruošimui.
Itališkas paruošimo procesas
Itališkas paruošimo procesas
Itališkas paruošimo procesasItališkas paruošimo procesas suteikia Jums galimybę pajusti autntišką skonį, dėka tinkama tvarka sudedamų ingredientų - tiksliai pagal Itališką receptą. Taigi ruošiant „Latte Macchiato“, „Espresso“ supilama po pieno putų, o ruošiant „Cappuccino“
ingredientai dedami atvirkštine tvarka.
TFT spalvotas ekranas
TFT spalvotas ekranas
TFT spalvotas ekranasInovatyvus lietimui jautrus paviršius reiškia, kad Jūs galite lengvai ir paprastai valdyti prietaisą švelniai prisiliesdami prie jutiklių. Didelės raiškos TFT spalvotas ekranas atspindi aiškias pažingsnes instrukcijas.
Dviejų puodelių režimas
Dviejų puodelių režimas
Dviejų puodelių režimasPasirinkus dviejų puodelių režimą Jūs galite vienu metu ruošti du puodelius kavos gėrimo ar tai būtų su arba be pieno.
Vieno prisilietimo fukcija
Vieno prisilietimo fukcija
Vieno prisilietimo fukcija„Barista T Smart®“ kelia susižavėjimą savo paprastu valdymu. Integruoti kavos pasirinkimai kaip „espresso“, „café crème“, „cappuccino“ ir „latte macchiato“ gali būti pasirinkti vos vienu mygtuko prisilietimu. Jūs taip pat galite pasirinkti šiltą pieną, suplaktą pieną ar karštą vandenį labai paprastai, pasinaudojus vieno prisilietimo funkcija.
Viskas viename piltuvėlis
Viskas viename piltuvėlis
Viskas viename piltuvėlisSu atskirais antgaliais kavai, pienui ir karštam vandeniui, savo mėgstamą gėrimą galite pagaminti nepajudindami puodelio. Angoje taip pat sumontuotas šviesos diodų apšvietimas, o antgalio aukštį galima reguliuoti iki 140 mm, taigi vietos užteks net aukštiems pieno su espresu puodeliams.
Palietimas ir braukimas
Palietimas ir braukimas
Palietimas ir braukimas
Novatoriška "Palietimo ir braukimo" („Touch & Slide“) funkcija privers suspurdėti esteto širdį. Švelniai paliesdami jutiklius galite lengvai ir patogiai nustatyti ir valdyti „Barista T Smart®“.
Išimamas gaminimo blokas
Išimamas gaminimo blokas
Išimamas gaminimo blokasGaminimo blokas yra praktiškas, lengvai išimamas ir lengvai valomas.
Dėl to lengva išvalyti ir kavos aparato vidų.
Paprastas valymas garais
Paprastas valymas garais
Paprastas valymas garaisSpartus ir higieniškas pieno sistemos dalių valymas, naudojant karštą vandenį ir garus.
Prijungiama pieno sistema
Prijungiama pieno sistema
Prijungiama pieno sistema
Atjungiamą pieno sistemą su išorine pieno talpa galima plauti indaplovėje ir laikyti šaldytuve.
Automatinės valymo ir nukalkinimo programos
Automatinės valymo ir nukalkinimo programos
Automatinės valymo ir nukalkinimo programosEkrane automatiškai atsispindi informacija, kada reikia išvalyti ar nukalkinti aparatą. Pažingsnės instrukcijos aiškiai nurodo ką reikia daryti vienu ar kitu proceso metu.
Energijos taupymo funkcija
Energijos taupymo funkcija
Energijos taupymo funkcijaPaspaudus 0 vatų mygtuką Jūs galite išjungti „Barista T Smart®“ bet kuriuo metu. Užprogramuotas energijos taupymo režimas bei nustatomas automatinis išsijungimas taip pat užtikrina energijos taupymą.
MISSION eco & care
MISSION eco & care
MISSION eco & careSukūrėme etiketę, padedančią klientams išsirinkti ilgalaikius malonius potyrius garantuosiantį prietaisą. Etiketėje naudojama mūsų sukurta vertybių sistema.