Detalės
Caffeo Barista® T

Barista TS Smart®

Pačios gardžiausios kavos? Paruošk ją su savo išmaniuoju telefonu!

 Melitta® Barista TS Smart® iš tiesų gali daug. Pavyzdžiui, jis gali paruošti net 21 skirtingą kavos gėrimą. Su tinkamiausiomis kavos pupelėmis, pagal originalųjį paruošimo receptą arba remiantis Jūsų asmeniniais pageidavimais. Išskirtinė savybė: Su Melitta® Connect programėle Jūs galite nustatyti kavos paruošimą ir valdyti skirtingas funkcijas tiesiog savo išmaniojo telefono pagalba.

Naudojimosi vaizdo įrašas
Award-winning quietness!
Apdovanojimų vertas tylumas!
Įdomaus pokalbio nutraukimas virtuvėje vien dėl to, kad reikia paruošti kapučiną? Piktos kaimynų užuominos dėl malamų 6 val. ryto kavos pupelių? Su šiuo pilnai automatiniu kavos aparatu, Jums to neteks patirti, nes tai yra vienas pirmųjų pasaulyje pilnai automatinių kavos aparatų pelniusių „Quiet Mark" apdovanojimą, patvirtinantį tylų kavos paruošimo procesą. Viso to paslaptis slypi kavos aparato malūnėlyje, kuris dėl naujausių technologijų pasižymi itin tyliu veikimu.
Melitta® Connect
Melitta® Connect
Melitta® ConnectNaudojant „Melitta® Connect“ programėlę Jūsų pilnai automatinio kavos aparato daugelį funkcijų galima valdyti išmaniuoju telefonu. Naudojant „Bluetooth“ ryšį tai daryti visiškai saugu. Pavyzdžiui, galima patogiai tvarkyti įrenginio nustatymus ir užprogramuoti bei išsaugoti asmeninius „Mano kavos“ nustatymus. Praktiškos mokomosios programos padeda atlikti įrenginio valymą ir priežiūrą. Speciali šios programėlės savybę yra tai, kad galite patys kurti savo specialius kavos receptus.
Galima individualiai tvarkyti ingredientų pylimo į puodelį tvarką, kavos, pieno putų ir karšto vandens kiekį bei dar daugiau kavos nustatymų.
Vos girdimas malūnėlis
Vos girdimas malūnėlis
Vos girdimas malūnėlisNorite gaminti kavą ir mėgautis ramybe? Galite tai padaryti dėka vos girdimo malūnėlio, kuris veikia ne tik tyliai, bet ir greitai.
21 kavos receptas
21 kavos receptas
21 kavos receptas
Produktų mygtukais galite ruošti 4 klasikinius gėrimus – „Espresso“, „Café Crème“, „Cappuccino“ ir „Latte Macchiato“ vos palietus mygtuką. Receptų knygos funkcija leidžia ruošti dar 17 specialių kavos receptų, tokių kaip „Flat White“, „Ristretto“, „Americano“ ar „Espresso Doppio“.
Automatic Bean Select (Automatinis pupelių pasirinkimas)
Automatic Bean Select 
(Automatinis pupelių pasirinkimas)
Automatic Bean Select
(Automatinis pupelių pasirinkimas)

Novatoriška „Automatic Bean Select“ funkcija automatiškai parenka jūsų mėgstamai kavai tinkamą pupelių rūšį. Pagal savo pageidavimus galite individualiai keisti automatinį pupelių talpos pasirinkimą vos palietę valdymo skydą arba galite keisti nustatymus per meniu. Aktyvus pupelių stebėjimas primena, kada papildyti kavos pupeles, kad malūnėlis niekada nesisuktų tuščias. Malūnėlio ištuštinimas po kiekvieno malimo užtikrina, kad optimaliai mėgausitės kiekvienu paruoštu puodeliu kavos.
„PRO AQUA“ filtrų technologija
„PRO AQUA“ filtrų technologija

„PRO AQUA“ filtrų technologija
Naudojant „Barista TS Smart®“  su „Melitta® PRO AQUA“ vandens filtrais, aparatą nukalkinti reikės tik kartą per metus. Filtruotas vanduo ne tik pagerina kavos kokybę bei skonį, bet ir užkerta kelią kalkių susidarymui vandens sistemoje. (Remiantis 6  120 ml kavos puodelių paruošimais per dieną, pakeičiant vandens filtrą 6 kartus atsižvelgiant į prietaiso specifikacijas.)

My Coffee Memory/ Mano kava
My Coffee Memory/ Mano kava
My Coffee Memory/ Mano kava
Nenorite kiekvieną kartą, ruošiant puodelį kavos, nustatinėti savo asmeninių pageidavimų? Tai ne bėda! Naudodami funkciją „My Coffee Memory“ galite nustatyti savo individualius specialius kavos receptus. „Melitta® Barista TS Smart®“ išsaugo iki 8 asmenų asmeninius nustatytus!
Best Aroma System Plus
Best Aroma System Plus
Best Aroma System Plus

Idealaus kavos aromato išgavimas pritaikant individualias sistemas. Naudojant „Bean to cup/ Pupelės į puodelį“ funkciją, tik reikiamas kiekis kavos pupelių bus sumaltas ir šviežiai panaudotas gėrimo paruošimui. „Auto Empty Grinding*“ – malūnėlis prasisuka tuščiai tam, kad kiekvienas kavos puodelis būtų paruoštas tik iš šviežiai sumalamų kavos pupelių. Specialus dviejų kamerų pupelių talpos „Aromasafe®“ dangtelio tarpiklis garantuoja tikrus šviežios kavos potyrius puodelis po puodelio. Užtamsinta talpa taip pat padeda palaikyti kavos pupelių skonį.

IntenseAroma
IntenseAroma
IntenseAromaFunkcija „intenseAroma“ gali būti pasirinkta vietoje įprasto  išankstinio pupelių sudrėkinimo proceso. Rezultate išgaunamas turtingas kavos poskonis - nekeičiant naudojamos kavos ar vandens kiekio. Ši funkcija gali būti pasirinktą visų tipų kavos gėrimų ruošimui.
Itališkas paruošimo procesas
Itališkas paruošimo procesas
Itališkas paruošimo procesasItališkas paruošimo procesas suteikia Jums galimybę pajusti autntišką skonį, dėka tinkama tvarka sudedamų ingredientų - tiksliai pagal Itališką receptą. Taigi ruošiant „Latte Macchiato“, „Espresso“ supilama po pieno putų, o ruošiant „Cappuccino“.
TFT spalvotas ekranas
TFT spalvotas ekranas
TFT spalvotas ekranas
Inovatyvus lietimui jautrus paviršius reiškia, kad Jūs galite lengvai ir paprastai valdyti prietaisą švelniai prisiliesdami prie jutiklių. Didelės raiškos TFT spalvotas ekranas atspindi aiškias pažingsnes instrukcijas.
Dviejų puodelių režimas
Dviejų puodelių režimas
Dviejų puodelių režimasPasirinkus dviejų puodelių režimą Jūs galite vienu metu ruošti du puodelius kavos gėrimo ar tai būtų su arba be pieno.
Vieno prisilietimo fukcija
Vieno prisilietimo fukcija
Vieno prisilietimo fukcija„Barista TS Smart®“ kelia susižavėjimą savo paprastu valdymu. Integruoti kavos pasirinkimai kaip „espresso“, „café crème“, „cappuccino“ ir „latte macchiato“ gali būti pasirinkti vos vienu mygtuko prisilietimu. Jūs taip pat galite pasirinkti šiltą pieną, suplaktą pieną ar karštą vandenį labai paprastai, pasinaudojus vieno prisilietimo funkcija.
Palietimas ir braukimas
Palietimas ir braukimas
Palietimas ir braukimas
Novatoriška "Palietimo ir braukimo" („Touch & Slide“) funkcija privers suspurdėti esteto širdį. Švelniai paliesdami jutiklius galite lengvai ir patogiai nustatyti ir valdyti „Barista TS Smart®“.
Viskas viename piltuvėlis
Viskas viename piltuvėlis
Viskas viename piltuvėlisSu atskirais antgaliais kavai, pienui ir karštam vandeniui, savo mėgstamą gėrimą galite pagaminti nepajudindami puodelio. Angoje taip pat sumontuotas šviesos diodų apšvietimas, o antgalio aukštį galima reguliuoti iki 140 mm, taigi vietos užteks net aukštiems pieno su espresu puodeliams.
Išimamas gaminimo blokas
Išimamas gaminimo blokas
Išimamas gaminimo blokasGaminimo blokas yra praktiškas, lengvai išimamas ir lengvai valomas.
Dėl to lengva išvalyti ir kavos aparato vidų.
Paprastas valymas garais
Paprastas valymas garais
Paprastas valymas garaisSpartus ir higieniškas pieno sistemos dalių valymas, naudojant karštą vandenį ir garus.
Prijungiama pieno sistema
Prijungiama pieno sistema
Prijungiama pieno sistemaAtjungiamą pieno sistemą su išorine pieno talpa galima plauti indaplovėje ir laikyti šaldytuve.
Automatinės valymo ir nukalkinimo programos
Automatinės valymo ir nukalkinimo programos
Automatinės valymo ir nukalkinimo programos
Ekrane automatiškai atsispindi informacija, kada reikia išvalyti ar nukalkinti aparatą. Pažingsnės instrukcijos aiškiai nurodo ką reikia daryti vienu ar kitu proceso metu.
Energijos taupymo funkcija
Energijos taupymo funkcija
Energijos taupymo funkcija
Paspaudus 0 vatų mygtuką Jūs galite išjungti „Barista TS Smart®“ bet kuriuo metu. Užprogramuotas energijos taupymo režimas bei nustatomas automatinis išsijungimas taip pat užtikrina energijos taupymą.
MISSION eco & care
MISSION eco & care
MISSION eco & careSukūrėme etiketę, padedančią klientams išsirinkti ilgalaikius malonius potyrius garantuosiantį prietaisą. Etiketėje naudojama mūsų sukurta vertybių sistema.