Detalės
CAFFEO® CI®

CAFFEO® CI®

Išmani technologija Jūsų individualiems kavos mėgavimosi potyriams

Daugeliui kavos mėgėjų labai svarbūs jų asmeniniai kavos receptai.
Mūsų siūlomas Melitta® CAFFEO® CI® yra lengvai prie Jūsų individualių pageidavimų (iki 4 žmonių) prisitaikysiantis pilnai automatinis kavos aparatas. Išmani technologija ir gerai apgalvotos funkcijos puikiai suderinamos su nusimanančių kavos mėgėjų pageidavimais. Išskirtinės funkcijos kaip "Mano kavos atmintis" („My Coffee Memory“), Pupelių pasirinkimas(„Bean Select“), prijungiama pieno sistema ar "Originalus ruošimo procesas" („Original Preparation Process“)Jus maloniai nustebins!

360° vaizdas
Naudojimosi vaizdo įrašas
MISSION eco & care
Mission Eco & Care
MISSION eco & care

Sukūrėme etiketę, padedančią klientams išsirinkti ilgalaikius malonius potyrius garantuosiantį prietaisą. Etiketėje naudojama mūsų sukurta vertybių sistema.

Skaityti daugiau…

Rankinis pupelių pasirinkimas
Bean Select
Rankinis pupelių pasirinkimas

Norint tobulai paruošti įvairius specialius receptus jums prireiks įvairių skirtingų kavos pupelių. Štai kodėl „Caffeo® CI®“ turi dviejų kamerų pupelių talpą „Bean Select“. Nesvarbu ar ryte norėsite „Café Crème“ ar „Espresso“ po vakarienės: lengvai perjungdami tarp skirtingų pupelių rūšių, esančių atskirose kamerose, galėsite naudoti jūsų mėgstamai kavai tinkamiausias pupeles.

Mano kavos atmintis
My coffee memory
Mano kavos atmintis
Nenorite kiekvieną kartą, norėdami puodelio kavos, nustatinėti savo asmeninių kavos pageidavimų? Tai ne bėda! Naudodami funkciją "Mano kavos atmintis" („My Coffee Memory“) galite nustatyti individualius specialius kavos receptus. Nesvarbu ar norėtumėte mažo stiprios „Espresso“ puodelio ar nuostabios „Latte Macchiato“ su daug pieno putų – „Melitta®“ „Caffeo® CI®“ galima išsaugoti iki 4 asmenų asmeninių nustatymų!
Unikalus mėgavimasis kava
Wasserfilter
Unikalus mėgavimasis kava
Kiekvienas baristas žino, kad ruošiant kavą originaliu būdu, ypač svarbu ingredientus dėti tinkama tvarka. Taigi ruošiant „Latte Macchiato“ gėrimą CAFFEO® CI® „Espresso“ pila po pieno putų, o ruošiant „Cappuccino“ tai daroma atvirkščiai.
Intuityvus naudojimas
Einfachste Bedienung
Intuityvus naudojimas
Lengvai suprantamas meniu, rodomas tekstas ir valdymas sukama rankenėle naršymą meniu paverčia neįtikėtinai paprastu. Naudodami "Dviejų puodelių funkciją" („Double Cup Mode“) galite vienu metu dviem žmonėms ruošti visus specialius kavos receptus su pienu arba be jo.
Lengvas valymas ir priežiūra
Easy Cleaning
Lengvas valymas ir priežiūra
Pieno sistemą galite nuimti ir išvalyti taip pat lengvai, kaip ir virimo elementą. Pieno talpą net galima plauti indaplovėje. Naudodami „Lengvą valymą garais" funkciją(„Easy Steam Cleaning“) galite naudoti karštą vandenį ir garus norėdami kiekvieną kartą po naudojimo greitai ir higieniškai išvalyti su pienu besiliečiančias dalis.