Detalės

CI Touch®

Prašome prisiliesti!

„Melitta® CI Touch®“ yra visapusiškas, visiškai automatinis kavos aparatas. Įvairiems tarptautiniams kavos gėrimams pagaminti užtenka paprasto paspaudimo. Išskirtinės funkcijos, pavyzdžiui, dviejų skyrių pupelių indas „Bean Select“, su kuriuo visada pasirinksite tinkamą kavos pupelių rūšį, elegantiškas dizainas, vos girdimas malūnėlis ir intuityvus naudojimas – kad malonu būtų tiek akiai, tiek ausiai.

Plus X Award

CI Touch®

Awards

„Melitta® CI Touch®" nustebino pasaulyje didžiausio technologijų, sporto ir gyvensenos naujovių konkurso „Plus X Award“ teisėjus, laimėdama apdovanojimus keturiose kategorijose. Jai buvo įteiktas prestižiškas „Plus X Award Seal of Approval“ apdovanojimas aukštos kokybės, dizaino, naudojimo paprastumo ir funkcionalumo kategorijose.

PlusX Award 
10 specialių kavos gėrimų
10 specialių kavos gėrimų
10 specialių kavos gėrimų
Su naujuoju „CI Touch®“ galite mėgautis skirtingais kavos gėrimais. Tarp kurių yra 4 klasikiniai gėrimai - „espresso“, „café crème“, „cappuccino“ ir „latte macchiato“, ir net 6 specialūs kavos receptai, tokie kaip „lungo“, „americano“ ar „espresso macchiato“.
Rankinė „Bean Select“ funkcija
Rankinė „Bean Select“ funkcija
Rankinė „Bean Select“ funkcijaNorint puikiai paruošti įvairius kavos gėrimus, reikalingos įvairių rūšių kavos pupelės, kad būtų užtikrinta geriausia skonio kokybė. Todėl „CI Touch®“ turi dviejų skyrelių pupelių indą „Bean Select“ (rankinis pasirinkimas), su kuriuo, priklausomai nuo recepto ir jūsų skonio, galite pasirinkti tarp, pavyzdžiui, švelnių kavos pupelių ir stiprių aromatinių espreso pupelių. „Aromasafe®“ dangtelis ir tamsintas indas taip pat padeda išlaikyti kavos pupelių skonį. Lovelis maltai kavai leidžia naudoti jau sumaltą kavą.
Itališkas paruošimo procesas
Itališkas paruošimo procesas
Itališkas paruošimo procesasItališkas paruošimo procesas sukurs jums autentišką skonį, užtikrinant, kad ingredientai yra dedami teisinga tvarka pagal originalų itališką receptą. Taigi, gaminant pieną su espresu, pirmiausiai pilamas pienas ir putojantis pienas, o tik tada espresas. Kapučino – atvirkščiai.
„My Coffee“
„My Coffee“
„My Coffee“Nenorite kaskart iš naujo nustatinėti kavos nustatymų? Ne problema! Su „My Coffee“ funkcija galite įrašyti savo mėgstamiausius kavos gėrimus. „Melitta® CI Touch®“ išsaugo 4 skirtingus nustatymus.
TFT spalvotas ekranas
TFT spalvotas ekranas
TFT spalvotas ekranasInovatyvus lietimui jautrus paviršius reiškia, kad Jūs galite lengvai ir paprastai valdyti prietaisą švelniai prisiliesdami prie jutiklių. Didelės raiškos TFT spalvotas ekranas atspindi aiškias pažingsnes instrukcijas.
Vieno prisilietimo fukcija
Vieno prisilietimo fukcija
Vieno prisilietimo fukcija„CI Touch®“ kelia susižavėjimą savo paprastu valdymu. Integruoti kavos pasirinkimai kaip „espresso“, „café crème“, „cappuccino“ ir „latte macchiato“ gali būti pasirinkti vos vienu mygtuko prisilietimu. Jūs taip pat galite pasirinkti šiltą pieną, suplaktą pieną ar karštą vandenį labai paprastai, pasinaudojus vieno prisilietimo funkcija.
Dviejų puodelių režimas
Dviejų puodelių režimas
Dviejų puodelių režimasPasirinkus dviejų puodelių režimą Jūs galite vienu metu ruošti du puodelius kavos gėrimo ar tai būtų su arba be pieno.
Viskas viename piltuvėlis
Viskas viename piltuvėlis
Viskas viename piltuvėlisSu atskirais antgaliais kavai, pienui ir karštam vandeniui, savo mėgstamą gėrimą galite pagaminti nepajudindami puodelio. Angoje taip pat sumontuotas šviesos diodų apšvietimas, o antgalio aukštį galima reguliuoti iki 140 mm, taigi vietos užteks net aukštiems pieno su espresu puodeliams.
Vos girdimas malūnėlis
Vos girdimas malūnėlis
Vos girdimas malūnėlisNorite gaminti kavą ir mėgautis ramybe? Galite tai padaryti dėka vos girdimo malūnėlio, kuris veikia ne tik tyliai, bet ir greitai.
Išimamas gaminimo blokas
Išimamas gaminimo blokas
Išimamas gaminimo blokasGaminimo blokas yra praktiškas, lengvai išimamas ir lengvai valomas.
Dėl to lengva išvalyti ir kavos aparato vidų.
Paprastas valymas garais
Paprastas valymas garais
Paprastas valymas garaisSpartus ir higieniškas pieno sistemos dalių valymas, naudojant karštą vandenį ir garus.
Automatinės valymo ir nukalkinimo programos
Automatinės valymo ir nukalkinimo programos
Automatinės valymo ir nukalkinimo programosEkrane automatiškai atsispindi informacija, kada reikia išvalyti ar nukalkinti aparatą. Pažingsnės instrukcijos aiškiai nurodo ką reikia daryti vienu ar kitu proceso metu.
Prijungiama pieno sistema
Prijungiama pieno sistema
Prijungiama pieno sistema
Atjungiamą pieno sistemą su išorine pieno talpa galima plauti indaplovėje ir laikyti šaldytuve.
„PRO AQUA“ filtrų technologija
„PRO AQUA“ filtrų technologija
„PRO AQUA“ filtrų technologijaNaudojant „CI Touch®“  su „Melitta® PRO AQUA“ vandens filtrais, aparatą nukalkinti reikės tik kartą per metus. Filtruotas vanduo ne tik pagerina kavos kokybę bei skonį, bet ir užkerta kelią kalkių susidarymui vandens sistemoje. (Remiantis 6  120 ml kavos puodelių paruošimais per dieną, pakeičiant vandens filtrą 6 kartus atsižvelgiant į prietaiso specifikacijas.)
Energijos taupymo funkcija
Energijos taupymo funkcija
Energijos taupymo funkcijaPaspaudus 0 vatų mygtuką Jūs galite išjungti „CI Touch®“ bet kuriuo metu. Užprogramuotas energijos taupymo režimas bei nustatomas automatinis išsijungimas taip pat užtikrina energijos taupymą.