Detalės
CAFFEO® CI®

Caffeo® Passione®

Tikras vietą taupantis stebuklas, leidžiantis mėgautis šviežia kava.

Mėgaukitės šviežia kava, naudodami naujo, kompaktiško dizaino aparatą. Naujasis „Melitta®“ Caffeo® Passione® su specialia Melitta® Geriausio aromato sistema. Caffeo® Passione® kavos įvairovė taip pat įspūdinga. Naudodami automatinį kapučinatorių, galite greitai ruošti visus specialius kavos su pienu receptus.

Naudojimosi vaizdo įrašas
Geriausio aromato sistema
Best Aroma System
Geriausio aromato sistema
Pupelių talpos „Aromasafe®“ tarpiklis leidžia dar geriau apsaugoti skirtingus jūsų kavos pupelių skonius ir aromatus. „Bean to Cup“ (nuo pupelių iki puodelio) funkcija reiškia, kad šviežiai sumalamas tik puodeliui reikalingas kavos pupelių kiekis ir sumalta kava nedelsiant ruošiama. Unikali išankstinio sudrėkinimo funkcijair aromato ekstrakcijos sistema (A.E.S.) užtikrina nepriekaištingą kavos skonį.
Kompaktiška konstrukcija, modernus dizainas
My coffee memory
Kompaktiška konstrukcija, modernus  dizainas
„Caffeo® Passione®“ nustatė naujus kompaktiškumo standartus. Kubo forma atrodo įspūdingai ir leidžia prietaisui išlikti kompaktišku, kad jam rastumėte idealią vietą bet kur.
Automatinis kapučinatorius
Bean Select
Automatinis kapučinatorius

Praktiškas automatinis kapučinatorius garantuos tobulą pieno putą. Jis gali dar daugiau: šildyti pieną ar vandenį, pvz., norint pasimėgauti karšta kakava ar spontaniškai užsimanius puodelio arbatos.

Dviejų puodelių režimas
2 Tassenbezug
Dviejų puodelių režimas
Naudodami „Dviejų puodelių režimą“ galite ruošti du savo mėgstamos kavos puodelius vienu metu.
Reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis
Einfachste Bedienung
Reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis
Kavos piltuvėlį galima reguliuoti iki 135 mm aukščio, todėl galėsite naudoti net aukštas „Latte Macchiato“ stiklines ar ypač plačius puodelius ar dubenėlius.
Kavos gaminimo bloką galima išimti per prietaiso šoną
Entnehmbare Brühgruppe
Kavos gaminimo bloką galima išimti per prietaiso šoną

Praktiškas ir patogus kavos gaminimo bloko išėmimas leidžia lengvai jį išvalyti. Taip pat galima išvalyti ir prietaiso vidų.
Automatinis valymas ir nuosėdų šalinimas
Hygienisches Milchsystem
Automatinis valymas ir nuosėdų šalinimas
„Caffeo Barista®“ automatiškai ekrane nurodo, kai reikia atlikti prietaiso valymą ar nukalkinimą. Valymo ir nuosėdų šalinimo programą galima lengvai paleisti per menių.
0 vatų jungiklis
Energie-Spar-Funktionen
Energijos tausojimo funkcija
Naudodami 0 vatų jungiklį galite bet kada visiškai išjungti savo „CAFFEO Passione®“. Programuojamas energijos tausojimo režimas ir reguliuojama automatinio išjungimo funkcija taip pat padeda ekonomiškai naudoti prietaisą.
MISSION eco & care
Mission Eco & Care
MISSION eco & care

Sukūrėme etiketę, padedančią klientams išsirinkti ilgalaikius malonius potyrius garantuosiantį prietaisą. Etiketėje naudojama mūsų sukurta vertybių sistema.

Skaityti daugiau…