Atsakomybės apribojimas

 

Teisinė informacija

Autorių teisės


® = Registruotas „Melitta®“ grupės įmonės prekinis ženklas. Mūsų interneto svetainės saugomos autorių teisėmis. Norint atgaminti komerciniais ar politiniais tikslais, visų ar dalimis, arba pakeista forma reikia gauti išankstinį raštišką „Melitta Zentralgesellschaft mbH & Co. KG“ sutikimą. Failus atsisiųsti, kopijuoti ar spausdinti galima tik asmeniniais tikslais. Prekiniai ženklai, pavadinimai, logotipai
Visų mūsų interneto svetainėse minimų produktų pavadinimai priklauso „Melitta®“ grupės įmonėms, nesvarbu ar jie aiškiai nurodyti, pažymėti ® simboliu ar ne.

Garantija ir atsakomybėMūsų interneto svetainėse patalpinta informacija buvo sudaryta labai atidžiai. „Melitta®“ grupė taip pat rūpinasi, kad jos interneto svetainėse būtų pateikiama naujausia informacija. Nepaisant atidaus interneto svetainių kūrimo, negalima prisiimti jokios atsakomybės už pateiktos informacijos teisingumą ar pilnumą. Už šiose interneto svetainėse pateikto turinio naudojimą atsako tik naudotojas. Pasiliekame teisę bet kada atlikti pakeitimus. Patikslinamos dalinės nuorodos (nuorodos)

Mūsų interneto svetainėse yra nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines. „Melitta®“ įmonių grupė jokios įtakos šioms interneto svetainėms neturi. „Melitta®“ nėra atsakinga už šių interneto svetainių turinį, nebent nurodyta kitaip. Nebent nurodyta kitaip, pateiktos nuorodos į trečiųjų šalių šaltinius neturi būti laikomos „Melitta®“ įmonių grupės interneto svetainių turinio rekomendacijomis. „Melitta®“ įmonių grupė nėra atsakinga už trečiųjų šalių turinį, kurį galima pasiekti naudojant tokias nuorodas.

Duomenų apsaugos sąlygos


Mes, „Melitta®“, jūsų asmeninius duomenis tvarkome atsakingai. Kaip tik todėl norėtumėme jums pranešti, kad asmeniniai duomenys išsaugomi automatiniuose failuose ir naudojami pagal taikomus valstybinius ir Europos Sąjungos duomenų apsaugos reglamentus, siekiant apdoroti jūsų užsakymus. Mes jūsų failus išsaugosime ir naudosime komerciniais tikslais mūsų įmonės viduje, tik jei suteiksite savo aiškų sutikimą tai daryti. Galite tokį savo sutikimą suteikti visose mūsų interneto svetainių vietose, kuriose prašoma duoti asmeninį sutikimą. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti, apie sprendimą pranešdami paštu arba el. paštu. Bendrai kalbant, „Melitta®“ įmonių grupė jūsų nereikalauja pateikti jokių asmeninių duomenų, norint naudotis jų interneto svetainėmis. Tai reiškia, kad interneto svetainę galima peržiūrėti neatlikdami jokios specialios registracijos.

Konkursai, naujienlaiškiai, susisiekimas

Kai kuriais atvejais norint dalyvauti konkursuose, prenumeruoti naujienlaiškius, gauti medžiagą ar pavyzdžius labai svarbu rinkti, apdoroti ir naudoti jūsų asmeninius duomenis. „Melitta®“ įmonių grupė rinks tik būtiniausius duomenis, kurių reikia norint toliau apdoroti jūsų užklausas. Taip pat norėtumėme pabrėžti, kad, jei nesutikote, kad galėtumėme juos išsaugoti savo archyve komerciniais tikslais, jūsų duomenys bus naudojami tik specifiniam numatytam tikslui, pvz., jei norite dalyvauti konkurse, jūsų duomenys bus naudojami tik konkurso laimėtojo išrinkimo tikslais ir po to bus nedelsiant ištrinti. Jokio perdavimo trečiosioms šalims

„Melitta®“ įmonių grupė pažada jūsų duomenis tvarkyti griežtai laikantis konfidencialumo apribojimų. Mes jūsų duomenų trečiosioms šalims nei parduodant, nei suteikiant prieigą, nei apsikeičiant, nei jokiomis kitomis formomis neperduodame.

Atsisiuntimai


Programas atsisiunčiate savo pačių rizika. „Melitta®“ įmonių grupė nepriima jokios atsakomybės (tiek, kiek tai leidžia įstatymai) dėl galimos žalos, kilusius įdiegus ir/ar naudojant iš atsisiuntimų srities gautą progr. įrangą. Nepaisant naujausių virusų patikrinimų, mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl jūsų kompiuteriui virusų padarytos žalos visa teisės aktų leidžiama apimtimi.

Slapukai

„Slapukai“ yra maži teksto failai padedantys lengviau naudotis mūsų internetinėmis paslaugomis. Mūsų slapukuose neišsaugoma jokia asmeninė informacija, todėl užtikrinama jūsų privatumo apsauga. Juose nėra nei el. pašto adresų, nei jokios informacijos, kuri padėtų nustatyti kas esate. Dauguma interneto naršyklių su slapukais sutinka automatiškai. Tačiau galite keisti savo naršyklės nustatymus, norėdami neleisti to daryti.

Registravimas


Jūsų prieiga prie interneto svetainės registruojama. „Melitta®“ įmonių grupė pasilieka teisę naudoti šią informaciją tik anoniminiams statistikos vertinimams, padedantiems pagerinti paslaugas ir interneto svetaines.

„Google Analytics“

Šioje interneto svetainėje naudojama „Google Analytics“, „Google, Inc.“ („Google“) teikiama žiniatinklio analitikos paslauga. „Google Analytics“ naudoja „slapukus“, kurie yra jūsų kompiuteryje mažų tekstinių failų pavidalu, padedantys analizuoti, kaip naudotojai naudojasi interneto svetaine. Slapuko generuojama informacija apie jūsų naudojimąsi interneto svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduota į  „Google“ serverius Jungtinėse Amerikos Valstijose ir ten išsaugota.
Suaktyvinus anoniminio IP adreso nustatymą, „Google“ sutrumpins (padarys anoniminiais)  Europos Sąjungos Valstybių Narių ir kitų Europos Ekonominės Erdvės sutarties šalių IP adresus.
Pilnas IP adresas siunčiamas į „Google“ serverius JAV ir ten sutrumpinamas tik išskirtiniais atvejais.
„Google“ interneto svetainės tiekėjo vardu naudos šią informaciją vertinant jūsų naudojimąsi interneto svetaine, interneto svetainės operatoriams kurs interneto svetainės veiklos ataskaitas ir teiks kitas su interneto svetainės veikla ir naudojimusi internetu susijusias paslaugas interneto svetainės tiekėjui.
„Google“ jūsų IP adreso su kitais „Google“ saugomais duomenimis nesusies. Naudojimosi slapukais galite atsisakyti pasirinkdami atitinkamus  savo interneto naršyklės nustatymus. Tačiau, prašome atkreipti dėmesį, kad tai padarius nebus galima pilnai išnaudoti visų šios interneto svetainės funkcijų.
Taip pat galite neleisti „Google“ rinkti ir naudoti duomenų (slapukų ir IP adreso) atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės priedą, pasiekiamą adresu https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB.

Duomenų naudojimo „Google Analytics“ galite atsisakyti spustelėdami toliau pateiktą nuorodą. Jūsų kompiuteryje bus nustatytas atsisakymo slapukas, neleisiantis rinkti jūsų duomenų toliau lankantis šioje svetainėje: Išjungti „Google Analytics“

Tolesnę duomenų naudojimo ir duomenų privatumo sąlygų ir nuostatų informaciją galite rasti šiuo adresu http://www.google.com/analytics/terms/gb.html arba  https://www.google.de/intl/en_uk/policies/.
Atkreipkite dėmesį, kad šioje interneto svetainėje „Google Analytics“ kodas papildytas „gat._anonymizeIp();“ naudojamu norint užtikrinti anoniminį IP adresų rinkimą (kuris dar vadinamas IP maskavimu).