Įmušk įvartį dabar su Melitta® ir Manchester United!


Iš gyvenimo spaudžiate viską? Greitis ir pranašumas Jums artimi? Tuomet ruoškite gardžią kavą su „Melitta®“ automatiniais kavos aparatais ir muškite ryškiausius savo  gyvenime įvarčius su FK „Mаnchester United“ kamuoliais! „Melitta®“, kaip oficialus „Manchester United“ futbolo komandos kavos partneris, džiaugiasi galėdama padovanoti Jums neužmirštamas, aromatingai skanias kavos akimirkas. Lai Naujieji metai Jums būna kupini gražių patirčių, ryškių įspūdžių, šiltų jausmų, naujų ryšių ir patikimų draugų.
Ačiū, kad esate kartu su „Melitta®“!

Akcijos „Įmušk įvartį dabar su Melitta® ir Manchester United!” taisyklės


Pirk „Melitta®“ pilnai automatinius kavos aparatus ir gauk oficialius FK „Manchester United“ futbolo kamuolius. Akcija vyksta 2018 12 10 – 2019 05 31 dienomis (imtinai).

1. Akcijos organizatorius
Akciją organizuoja UAB „ARTE DOMESTICA“, įm. kodas 226056360, Verkių g. 25C, LT-08223 Vilnius, Lietuva, tel.: +370  2035 8883.

2. Akcijos dalyvis
Akcijoje gali dalyvauti tik privatūs asmenys, kuriems jau yra suėję 18 ir daugiau metų, jos metu įsigiję Akcijos prekę. Dalyvaudamas Akcijoje, dalyvis sutinka su visomis šiose taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

3. Akcijos vieta
Akcijoje dalyvauja Akcijos organizatoriaus partnerių parduotuvės, esančios Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Akcijoje dalyvaujančios parduotuvės yra pažymėtos specialia Akcijos reklamine atributika (informaciniai pranešimai, reklaminiai karuliai ir kt.); internetinėse prekybos vietose Akcijoje dalyvaujančios prekės yra pažymėtos specialiais Akcijos reklaminiais skydeliais.

4. Akcijos Prekė
Akcijos prekė – „Melitta®“ prekinio ženklo pilnai automatiniai kavos aparatai, kurie Akcijos organizatoriaus buvo išplatinti aukščiau išvardintose rinkose. Visą „Melitta®“  pilnai automatinių kavos aparatų asortimentą galite peržiūrėti www.melitta.lt.

5. Akcijos prizai
Akcijos prizai – oficialūs FK „Manchester United“ futbolo kamuoliai, kurie bus dovanojami tik perkant „Melitta®“ automatinius kavos aparatus, vadovaujantis šiomis Akcijos taisyklėmis.
1-am įsigytam „Melitta®“ pilnai automatiniam kavos aparatui priklauso 1-as oficialus FK „Manchester United“ futbolo kamuolys.
Akcijos prizų teirautis prekybos vietoje.

Akcijos prizų kiekis ribotas.

Akcijos prizai į pinigus nekeičiami. Akcijos prekė (-ės) turi būti įsigyta ne anksčiau nei 2018 m. gruodžio 10 d. ir ne vėliau nei iki 2019 m. sausio 31 d. imtinai. 

Akcijos organizatorius turi teisę bet kada keisti akcijos taisykles ar laikotarpį.