111 metų Melittai – 111 metų filtruotai kavai


 
 
Vieną dalyką galime pasakyti iškart: nesate vienintelis mėgstantis kavą! Kas sekundę visame pasaulyje išgeriama 5000 puodelių kavos. Įspūdingas skaičius.
Tačiau ... jei tiksliau: „Kas sekundę 5000 kavos mėgėjų pradeda gerti puodelį kavos“. Juk kas išgeria kavos puodelį per sekundę ...
Bet kuriuo atveju, kitas klausimas yra mums daug svarbesnis - ar dabar gertumėte tiek daug kavos, jei Melitta Bentz nebūtų išradusi kavos filtravimo 1908 metais? Mes taip nemanome...

Sumanios moters idėja tapo tarptautiniu standartu - „Melitta®“ filtravimo maišeliais


Nežinoma, ar mūsų kompanijos įkūrėja, Melitta Bentz, kompaniją pavadinusi savo vardu, iš pat pradžių žinojo, kad jos „Melitta®“ filtravimo maišeliai galiausiai užkariaus pasaulį. Tačiau gana objektyviai galime pasakyti, kad būtent taip ir įvyko - kiekvienais metais visame pasaulyje 120 milijardų kavos puodelių paruošti yra sunaudojama 20 milijardų filtravimo maišelių. Žinoma, daugiausia jie yra naudojami kartu su filtriniais kavos apratais, tačiau vis dažniau jie naudojami pagal Melittos Bentz atrastą metodą 1908 metais. Tiesiog šiandien jis turi kitą pavadinimą - užpylimas (pour over).

„Užpylimo formulė“

Įgiję truputį patirties, užpilamą kavą galite paruošti instinktyviai. Tačiau, jei norite išnaudoti visas galimybes atrandant daugiau nei 800 kavos skonių, rekomenduojame tobulą užpylimo formulę su trimis „laimingaisias skaičiais“ - 18, 300 ir 96. Nors jie Jums nelaimės milijono, tačiau vis tiek pradžiugins, nes jie reiškia:
 
  • 18 g kavos
  • 300 ml vandens
  • 96° vandens temperatūrą
 
Tai skaičiai, kurių Jums reikia ruošiant tikrai gerą kavą! Išbandykite! Suprasite, kodėl daugelis kavos mėgėjų vis dar mano, kad užpylimas yra geriausias būdas ruošti kavą.
 
Švęskite su mumis! Su mūsų gaminiais skirtais užpilamai kavai ruošti

Norite įžengti į užpilamos kavos pasaulį? O gal jau esate užpilamos kavos profesionalas? Mes turimes visus gaminius, kurių reikia tobulai kavai. Išskyrus vandenį, žinoma.


Nepamirškime ... filtrinio kavos aparato

Užpylimas reikalauja trupučio laisvo laiko. Jūs ne visada jo turite. Tačiau Jums nereikia atsisakyti tikrai geros filtruotos kavos. Tai, kas šiandien yra savaime suprantama beveik kiekvienoje virtuvėje, 1965 metais buvo tikra sensacija - pirmasis filtrinis „Melitta®“ kavos aparatas. Pagaliau skanią filtruotą kavą buvo galima paruošti beveik automatiškai. Ir greitai! Legendiniam MA 120 aparatui reikėjo tik šešių minučių aštuoniems puodeliams kavos paruošti.
Šiandien „Melitta®“ siūlo didelę filtrinių kavos aparatų įvairovę: įrenginiai su stikliniais ąsočiais ir filtruotos kavos aparatai su terminiais ąsočiais.  Nerūdijančiojo plieno įrenginiai ir spalvingos variacijos. Patikimi įrenginiai ir apratai pradedantiesiems su specialiomis funkcijomis, tokiomis kaip laikmatis. Klasika išlaikusi savo poziciją nuo 1978 metų ...
 
Net praėjus 40 metų po jo pasirodymo, „Aromaboy®“ vis dar išlieka pačiu mažiausiu filtrinės kavos aparatu pasaulyje. Šiandien 2 puodelius kavos jis ruošia taip pat puikiai, kaip ir tuomet, kai buvo sukurtas. O dizainas? Tai, kas buvo itin modernu septintame dešimtmetyje, dabar yra nuostabiai „retro“.
 
 
Net praėjus 111 metų:
„Melitta®“ kavos malonumas