Detalės
Melitta® BellaCrema® Speciale

BellaCrema® Speciale

Mūsų stiprusis pasirinkimas

Kruopščiai atrinktos Arabika pupelės yra daugiasluoksnio aromato pagrindas mūsų BellaCrema® asortimentui. Mūsų  espresso tipinis skrudinimas suteikia pilną kūną ir intensyvaus aromato skonį. Gaminant espresso ar tiesiog stiprią kavą BellaCrema® Espresso visada suteiks sodrų aromatą, kuris yra papildomas puikia karamelės spalvos puta.

100% Arabica ir BellaCrema®
100% Arabica & BellaCrema®
100% Arabica ir BellaCrema®
Kadangi kava yra produktas, kuris atkeliauja iš gamtos, jos skonis priklauso nuo daugybės faktorių. Tad, tam kad kiekvienas BellaCrema® kavos puodelis išliktų toks pat, mes maišome keletą kavos pupelių rūšių. Kavos pupelių kompozicija yra nuolatos reguliuojama tam, kad būtų gaunama aukščiausia įmanoma kokybė. Melitta® BellaCrema® kavos mišiniams naudojame pupeles iš pietų Afrikos ir centrinės Amerikos. Nors jos auga labai skirtingomis sąlygomis, jos turi vieną dalyką bendrą - visos yra Arabika.
Tik Arabika pupelių naudojimas užtikrina tobulą kavos puodelį kiekvieną kartą. Arabika pupelės yra žinomos dėl savo švelnaus skonio ir yra labiau vertinamos nei Robusta pupelės, kurios pasižymi stipresniu, šiek tiek kartesniu skoniu.

Intensyvus aromatas ir švelni lazdyno riešuto rausvai ruda spalva atsiranda nuo kavos mišinio grynumo.
Malonumas kavoje
Qualität aus Freude am Kaffee
Malonumas kavoje

Tai yra kuo mes didžiuojamės dabar ir nuo to laiko kai Melitta Bentz sukūrė pirmąjį kavos filtrą 1908 metias, padėjusį pagrindą dabartiniam kavos mėgavimosi malonumui. Šis kavos malonumas buvo ir yra nuolatinė motyvacija pasiūlyti geriausią kokybę ir unikalų kavos mėgavimąsi, naudojant kompetenciją, inovaciją ir meilę produktui.