Search
Searchterm
BellaCrema® Speciale
Melitta® BellaCrema® Speciale
BellaCrema® LaCrema
Melitta® BellaCrema® LaCrema
BellaCrema® LaCrema
BellaCrema® Espresso
Melitta® BellaCrema® Espresso
Detalės
BellaCrema® LaCrema

Mūsų aukso viduriukas

Melitta® BellaCrema® LaCrema

BellaCrema® LaCrema

Mūsų aukso viduriukas

Kruopščiai atrinktos Arabika pupelės yra daugiasluoksnio aromato pagrindas mūsų BellaCrema® asortimentui. Vidutinis skrudinimas suteikia laCrema kavos pupelėms turtingą ir intensyvų skonį bei puikiai subalansuotą kūną. Jos delikati, aukso atspalvio ruda puta karūnuoja autentišką kavos aromatą ir suteikia tikrą malonumą.

 
Pridėtinė vertė Jums
100% Arabica ir BellaCrema®
100% Arabica & BellaCrema®
100% Arabica ir BellaCrema®
Kadangi kava yra produktas, kuris atkeliauja iš gamtos, jos skonis priklauso nuo daugybės faktorių. Tad, tam kad kiekvienas BellaCrema® kavos puodelis išliktų toks pat, mes maišome keletą kavos pupelių rūšių. Kavos pupelių kompozicija yra nuolatos reguliuojama tam, kad būtų gaunama aukščiausia įmanoma kokybė. Melitta® BellaCrema® kavos mišiniams naudojame pupeles iš pietų Afrikos ir centrinės Amerikos. Nors jos auga labai skirtingomis sąlygomis, jos turi vieną dalyką bendrą - visos yra Arabika.
Tik Arabika pupelių naudojimas užtikrina tobulą kavos puodelį kiekvieną kartą. Arabika pupelės yra žinomos dėl savo švelnaus skonio ir yra labiau vertinamos nei Robusta pupelės, kurios pasižymi stipresniu, šiek tiek kartesniu skoniu.

Intensyvus aromatas ir švelni lazdyno riešuto rausvai ruda spalva atsiranda nuo kavos mišinio grynumo.
Malonumas kavoje
Malonumas kavoje

Malonumas kavoje

Tai yra kuo mes didžiuojamės dabar ir nuo to laiko kai Melitta Bentz sukūrė pirmąjį kavos filtrą 1908 metias, padėjusį pagrindą dabartiniam kavos mėgavimosi malonumui. Šis kavos malonumas buvo ir yra nuolatinė motyvacija pasiūlyti geriausią kokybę ir unikalų kavos mėgavimąsi, naudojant kompetenciją, inovaciją ir meilę produktui.