Search
Searchterm
„Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
Melitta® CI Touch®
CI Touch®
Melitta® CI Touch®
Melitta® Passione® OT
Caffeo® Passione® OT
„Purista®
CAFFEO® SOLO® & Perfect Milk
CAFFEO® SOLO® Perfect Milk
CAFFEO® Varianza CSP
Caffeo® Varianza® CSP
SOLO®
SOLO®
Detalės
Melitta® CI Touch®

Palieskite!

CI Touch®

Melitta® CI Touch®

Palieskite!

Mėgstate patogumą ir įvairovę? Labai gerai. Vertinate paprastumą naudoti? Žinoma, tai suprantama. Turime būtent tai – „CI Touch®“. Jis pasižymi daugybe funkcijų ir jį paprasta naudoti. Tiesiog palieskite jutiklį ir po kelių akimirkų jau galėsite mėgautis savo kavos gėrimu. Norite espreso kavos? Vienas mygtuko prilietimas ir gėrimas paruoštas. Kapučino ryte? Palieskite mygtuką ir diena gali prasidėti be jokios įtampos, nes „CI Touch®“ malūnėlis veikia tyliai ir labai greitai.

 
Pridėtinė vertė Jums
Malūnėlis „Whisperquiet“
Easy to clean and maintain

Malūnėlis „Whisperquiet“

Galite gerti iš šviežiai sumaltų pupelių paruoštą kavą, kol kiti dar miega. Automatiniame kavos aparate yra ypač tyliai veikiantis plieninis kūginis malūnėlis, kuris kavos pupeles sumala greitai ir tyliai.

10 kavos paruošimo receptų
MISSION eco & care

Ar patinka įvairovė? Automatinis kavos aparatas paruoš tokią kavą, kokią tik panorėsite. Jame užprogramuota net 12 kavos paruošimo receptų. Vos vienu lengvučiu mygtuko prilietimu galite paruošti keturis klasikinius kavos gėrimus – espresą, baltą kavą, kapučino (balintą kavą su šokoladu) ir latę su pieno puta. Naudokitės meniu ir paruoškite net 6 kitų rūšių kavos gėrimų, pavyzdžiui, lungo, amerikietišką arba espresą su pieno puta.

Rankinis pupelių pasirinkimas
Manual Bean Select

Ne tos pupelės? Kad visada išgautumėte geriausią kavos skonį, į dviejų kamerų kavos pupelių talpyklą „Bean Select“ galite suberti dviejų rūšių kavos pupeles. Paprastai žmonės į vieną kamerą beria smulkias, švelnios rūšies kavos pupeles, o į kitą – aromatingas, stiprios espreso kavos pupeles. O jei turite maltos kavos, tiesiog suberkite ją į maltai kavai skirtą lovelį ir mėgaukitės!

Filtro technologija „Pro Aqua“
Easy to clean and maintain

Kad kavos skonis būtų dar geresnis, naudokite vandens filtrą „Melitta® Pro Aqua“. Dar vienas privalumas: Naudojant filtrą, kalkes iš aparato reikia šalinti tik kartą per metus.** Filtras kuo ilgiau apsaugo vandens sistemą nuo kalkių.
**Remiantis 120 ml tūrio puodeliu, per dieną paruošiant 6 puodelius kavos gėrimo ir 6 kartus keičiant filtrą pagal aparato specifikacijas.

„My Coffee Memory“ (mano kavos atmintis)
Unique coffee enjoyement

Automatinis kavos aparatas įsimena jūsų prioritetinius kavos ruošimo receptus. Naudodami funkciją „My Coffee Memory“, galite nustatyti savo mėgstamus kavos gėrimus nesigilindami į detales. Ir kol kiti žmonės namuose ar biure nepradėjo pavydėti, galite bendrai naudotis šia patogia funkcija – jūsų aparatas išsaugo iki keturių žmonių asmenines nuostatas.

„Italian Preparation Process“ (itališkasis kavos paruošimo būdas)
My Coffee Memory

Kava? Pienas? Pienas su putomis? Nagi, kokia yra toji „tinkama tvarka“? Gerai, jei žinote originalius itališkus receptus. Išmani funkcija „Italian Preparation Process“ skirta užtikrinti, kad ingredientai būtų dedami tinkama tvarka.

One Touch
Easy to clean and maintain

Espresą, baltą kavą, kapučino ir latę su pieno puta galima pasirinkti vos vienu mygtuko prilietimu. Šiltas pienas, pieno putos ar karštas vanduo taip pat lengvai ir patogiai paruošiami naudojant „One Touch“ funkciją.

Režimas „Double Cup“ (du puodeliai)
Easy to clean and maintain

Geriau kartu – naudodami režimą „Double Cup“ (du puodeliai) vienu metu galite paruošti du puodelius daugelio rūšių kavos gėrimų su pienu arba be jo. Žinoma, šis režimas taip pat praverčia tiems, kas geria daug kavos.

Išbėgimo kanalas „viskas viename“
Easy to clean and maintain

Atskiri antgaliai kavai, pienui ir karštam vandeniui užtikrina paprastą mėgstamų gėrimų paruošimą nejudinant puodelio. Be to, išbėgimo kanalo aukštį galima reguliuoti iki 140 mm, todėl telpa ir aukštos latės su pieno puta stiklinės.

Nuimamas kavos virimo įrenginys
Easy to clean and maintain

Visą kavos virimo įrenginį galima nuimti, todėl jį lengva valyti. Be to, tai leidžia pasiekti ir aparato vidų, kad jį taip pat būtų galima be problemų išvalyti.

Prijungiama pieno sistema
Easy to clean and maintain

Pieno sistemą su išorine, indaplovėje plaunama pieno talpykla lengva išimti ir ji telpa į bet kokį šaldytuvą. Atskiras pieno įrenginys išbėgimo kanale taip pat užtikrina švarą, nes yra atskirtas nuo kavos sistemos. Be to, jį taip pat lengva nuimti ir išvalyti.

Lengvas valymas garais
Easy to clean and maintain

Greita ir higieniška – kiekvieną kartą, kai gaminate gėrimą su pienu, automatinis aparatas siūlo išvalyti su pienu susiliečiančias dalis. Paspaudus mygtuką, karštas vanduo ir garai pradeda kruopščiai išvalyti aparatą.

Automatinės valymo ir nukalkinimo programos
Easy to clean and maintain
Automatinės valymo ir nukalkinimo programosEkrane automatiškai atsispindi informacija, kada reikia išvalyti ar nukalkinti aparatą. Pažingsnės instrukcijos aiškiai nurodo ką reikia daryti vienu ar kitu proceso metu.
TFT spalvotas ekranas
Intuitive to use

TFT spalvotas ekranasInovatyvus lietimui jautrus paviršius reiškia, kad Jūs galite lengvai ir paprastai valdyti prietaisą švelniai prisiliesdami prie jutiklių. Didelės raiškos TFT spalvotas ekranas atspindi aiškias pažingsnes instrukcijas.

Energijos taupymo funkcija
Easy to clean and maintain

Energijos taupymo funkcijaPaspaudus 0 vatų mygtuką Jūs galite išjungti „CI Touch®“ bet kuriuo metu. Užprogramuotas energijos taupymo režimas bei nustatomas automatinis išsijungimas taip pat užtikrina energijos taupymą.