Detalės
Cremio

Tobula pieno puta vos spustelėjus mygtuką!

Nesvarbu ar norite „Latte Macchiato“ ar „Cappuccino“ – su „Cremio®“ galite ruošti tankias, šiltas pieno putas specialiems kavos receptams, kuriuos tikriausiai galite rasti savo mėgstamiausioje italų kavinėje. Arba galite ruošti šaltas pieno putas, kurios puikiai tiks desertams kaip neriebi grietinėlės alternatyva. Pieno ir kakavos mėgėjams Cremio® taip pat ypač patiks, nes juo galima greitai kaitinti pieną jo neprisvilinant.    .
  • nelimpantis indas
  • plaktuvą ir dangtelį galima plauti indaplovėje
  • Pieno putų talpa: 100-150 ml
  • Šilto pieno talpa: 100-250 ml
  • 450 vatų, išjungiamas pakėlus, „Dekra GS“ patikrintas saugumas
  • galima įsigyti aukštos kokybės, nerūdijančiojo plieno stiliaus, juodos ar baltos spalvos
HANDLING-VIDEO
Tobula, tanki pieno puta
Perfect fine-pored frothed milk
Tobula, tanki pieno puta
„Melitta®“ „Cremio®“ leidžia ruošti nuostabią, tankią pieno putą bet kokiam specialiam kavos receptui. Nesvarbu, ar naudosite sojų pieną, pieną be laktozės ar nenugriebtą pieną – „Cremio®“ išgaus puikią pieno putą.

Mūsų patarimas: Norėdami nepriekaištingos pieno putos, naudokite daug baltymų turintį pieną (bent 3g/100ml).
Karšta ir šalta pieno puta
Hot and cold frothed milk
Karšta ir šalta pieno puta
Ruoškite savo specialius receptus namuose ir ruoškite „Latte Macchiato“, „Cappuccino“ ar kavą su ledais naudodami „Melitta®“ „Cremio®“. Ruoškite mėgstamiausius savo specialius kavos receptus vos spustelėdami mygtuką!
Karštas pienas
Heat milk
Karštas pienas
„Melitta®“ „Cremio®“ taip pat galima naudoti ruošiant karštą kakavą ar šiltą pieną. Integruotas šildytuvas tolygiai pašildo pieną ir neleidžia jam prisvilti prietaiso viduje.
Lengvai valomas
Easy to clean
Lengvai valomas
Nelimpantis pieno talpos sluoksnis palengvina prietaiso valymą. Tiesiog naudokite drėgną šluostę ir paprastą indų ploviklį. Plaktuvą ir dangtelį galima plauti indaplovėje.
Intuityvus naudojimas
Intuitive use
Intuityvus naudojimas„Cremio®“ naudojimas yra intuityvus dėl jo apšviestų mygtukų bei patogių min. ir maks. lygio indikatorių pieno talpos viduje.

Raudona lemputė rodo, kad šildytuvas veikia šiltų gėrimų ruošimui, o mėlyna lemputė - kad ruošiamos šaltos pieno putos.
Lengvas naudojimas
Easy to use
Lengvas naudojimas
Ergonomiška rankena ir 360° pagrindo atrama leidžia lengvai juo naudotis. „Cremio®“ dangtelį su integruota rankenėle galima lengvai nuimti nuo pieno talpos.
Geriausias 2016/2017 m. produktas
Best product 2016/2017

Geriausias 2016/2017 m. produktas
„Melitta®“ „Cremio®“ padarė įspūdį teisėjams didžiausioje pasaulio Technologijų, Sporto ir Gyvenimo būdo inovacijų parodoje savo aukšta kokybe, moderniu dizainu, funkcionalumu ir paprastu naudojimu. „Cremio®“ taip pat gavo specialų „Plus X Award“ apdovanojimą kaip „Geriausias 2016/2017 m. produktas“.

MISSION eco & care
Mission eco & care
MISSION eco & care

Sukūrėme etiketę, padedančią klientams išsirinkti ilgalaikius malonius potyrius garantuosiantį prietaisą. Etiketėje naudojama mūsų sukurta vertybių sistema.

Skaityti daugiau…