Search
Searchterm

Melitta® - oficialus „Manchester United“ partneris!

Melitta® skatina mėgautis kava visiškai naujoje žaidimo aikštėje: Melitta® kaip oficialusis „Manchester United“ partneris siūlo gardžią kavą Melitta® žaidėjams, sirgaliams bei anglų rekordininkų svečiams Svajonių teatre - legendiniame Mančesterio stadione „Old Trafford“.

Tradiciškai „Old Trafford“ stadione futbolo svajonės tampa realybe, o dabar prie jų prisidėjo ir kokybiška Melitta® kava. Kokybę užtikrina ne tik mūsų kava, bet ir daugiau nei 200 pilnai automatinių Melitta® kavos aparatų bei kavavirių. Asmeniniam kavos pasimėgavimui laukiant žaidimo, jo metu arba po jo, VIP sekcijose rasite daugiau kaip 130 visiškai automatinių Melitta® Caffeo Barista® kavos aparatų. Todėl priklausomai nuo žaidimo nuotaikos, kiekvienas sirgalius gali išsirinkti mėgstamiausią kavos paruošimo būdą - nuo „ristretto“ iki „flat white“. Kavos pertraukėlės su Melitta® ir sėkmingiausio Anglijos futbolo klubo gerbėjais!

„Old Trafford“ stadione, visiškai restauruotame centriniame restorane ir kavinėje „RED CAFÉ“, kurią remia Melitta®, gerbėjai bei reguliarūs klubo lankytojai gali pasimėgauti puikia Melitta® kava 365 dienas per metus ir net tada, kai rungtynės nevyksta.

Kavos Melitta® mėgėjai bei „Manchester United“ gerbėjai visame pasaulyje su nekantrumu turėtų laukti Melitta® partnerystės su vienu iš populiariausių pasaulio futbolo klubų. Laukia daug akcijų, nepakartojamų žvaigždžių pasakojimų, taip pat daug ypatingų akimirkų su Melitta® kava. Reguliariai lankykitės mūsų Facebook puslapyje arba tinklalapyje ir laukite naujienų.

Pagrindinės „Red Devils“ žvaigždės, tokie kaip Chuanas Mata, Danielis Džeimsas ir Markusas Rašfordas, jau pripažino, kad Melitta® kava yra puiki, ir mėgaujasi kavos receptų įvairove klubo treniruočių aikštelėje bei stadione. Pažiūrėkite: