Search
Searchterm
„Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
„LatteSelect“
LatteSelect
„LatteSelect“
„CI Touch®
CI Touch®
Passione® OT
Caffeo® Passione® OT
CAFFEO® SOLO® & Perfect Milk
CAFFEO® SOLO® Perfect Milk
CAFFEO® Varianza CSP
Caffeo® Varianza® CSP
„Purista®
SOLO®
SOLO®
Detalės
„LatteSelect“

„One Touch“ priešakyje!

LatteSelect

„LatteSelect“

„One Touch“ priešakyje!

Naudojant kavos aparatą „LatteSelect“, tobulą kavos gėrimą galima paruošti vos vienu mygtuko prilietimu. Tikro vaizdo spalvotame ekrane jutiklinis valdymas tampa dar intuityvesnis. Tiesiog palieskite jutiklinius laukelius ir pradėkite ruošti mėgstamą kavos gėrimą. Galite pasirinkti kavos gėrimą iš dvylikos receptų arba išbandžius išsaugoti patikusį kaip konkrečią nuostatą. Dviejų kamerų kavos pupelių talpykla skirta kavos gėrimui paruošti pagal individualų skonį.

 
Pridėtinė vertė Jums
Malūnėlis „Whisperquiet“
Whisperquiet grinder

Malūnėlis „Whisperquiet“

Galite gerti iš šviežiai sumaltų pupelių paruoštą kavą, kol kiti dar miega. Automatiniame kavos aparate yra itin tyliai veikiantis plieninis kūginis malūnėlis, kuris kavos pupeles sumala greitai ir tyliai.

Rankinis pupelių pasirinkimas

Rankinis pupelių pasirinkimasNorint paruošti daugybę kavos rūšių ir užtikrinti geriausią skonį, reikia skirtingų kavos pupelių. Todėl kavos aparate „LatteSelect“ yra dviejų kamerų kavos pupelių talpykla su rankinio kavos pupelių pasirinkimo funkcija, skirta pasirinkti, pavyzdžiui, smulkias švelnios rūšies kavos pupeles arba aromatingas ir stiprias espreso kavos pupeles. Dangtelis „Aromasafe®“ ir tamsi talpykla išlaiko kavos pupelių aromatą. Taip pat yra atskiras lovelis maltai kavai.

12 kavos paruošimo receptų
12 Coffee recipes

12 kavos paruošimo receptų

Ar patinka įvairovė? Automatinis kavos aparatas paruoš tokią kavą, kokią tik panorėsite. Jame užprogramuota net 12 kavos paruošimo receptų. Vos vienu lengvučiu mygtuko prilietimu galite paruošti keturis klasikinius kavos gėrimus – espresą, baltą kavą, kapučino (balintą kavą su šokoladu) ir latę su pieno puta. Naudokitės meniu ir paruoškite net 8 kitų rūšių kavos gėrimų, pavyzdžiui, lungo, amerikietišką arba espresą su pieno puta.

Paprasta naudoti
Ease of Use

Paprasta naudoti

Dėl liečiamojo jutiklinio paviršiaus, aparatą paprasta naudoti. Didelės skiriamosios raiškos spalvotame TFT ekrane papunkčiui išdėstytos instrukcijos, kuriomis vadovaujantis paprasta naudotis meniu.

Apsauga nuo įbrėžimų

Apsauga nuo įbrėžimų

Naujos konstrukcijos lašų surinkimo lovelyje yra nerūdijančiojo plieno lašėjimo plokštė su integruotu aukštos kokybės nuo įbrėžimų apsaugančiu plastikiniu įdėklu.

Filtro technologija „Pro Aqua“

Filtro technologija „Pro Aqua“Jei naudojate vandens filtrą „Melitta® Pro Aqua“, kalkes iš „LatteSelect“ aparato reikės pašalinti tik kartą per metus. Filtruotas vanduo pagerina kavos kokybę ir skonį, taip pat apsaugo nuo kalkių nuovirų susidarymo vandens grandinėje.
(Informacija pateikta remiantis 120 ml tūrio puodelių pripildymo lygiu, kai per dieną atliekamos 6 kavos dozavimo operacijos ir filtras keičiamas 6 kartus pagal aparato specifikaciją).

„My Coffee Memory“ (mano kavos aparato atmintis)

„My Coffee Memory“ (mano kavos aparato atmintis)

Automatinis kavos aparatas įsimena jūsų prioritetinius kavos ruošimo receptus. Naudodami funkciją „My Coffee Memory“, galite nustatyti savo mėgstamus kavos gėrimus nesigilindami į detales. Ir kol kiti žmonės namuose ar biure nepradėjo pavydėti, galite bendrai naudotis šia patogia funkcija – jūsų aparatas išsaugo iki šešių žmonių asmenines nuostatas.

Mėgavimasis aromatinga kava

Mėgavimasis aromatinga kava

Naujoji valdymo sistema užtikrina idealią vandens ir kavos sąlyčio trukmę. Nuo šiol galėsite mėgautis dar aromatingesniais dviem klasikiniais kavos gėrimais – espresu ir balta kava.

„Italian Preparation Process“ (itališkasis kavos paruošimo būdas)

„Italian Preparation Process“ (itališkasis kavos paruošimo būdas)Naudojant funkciją „Italian Preparation Process“, paruošiamas autentiško skonio kavos gėrimas, nes ingredientai derinami tinkama tvarka pagal originalų itališką receptą. Tai reiškia, jog ruošiant latę su pieno puta, espreso kava pilama ant pieno ir pieno putos. Kapučino kavos gėrimas ruošiamas visiškai priešingai.

Gėrimo stiprumas ir pupelių malimo smulkumas

Gėrimo stiprumas ir pupelių malimo smulkumasGėrimo stiprumą pagal individualų skonį galima reguliuoti 4 lygiais, o pupelių malimo smulkumą – 5 lygiais.

„One Touch“

„One Touch“Espresą, baltą kavą, kapučino ir latę su pieno puta galima pasirinkti vos vienu mygtuko prilietimu. Šiltas pienas, pieno putos ar karštas vanduo taip pat lengvai ir patogiai paruošiami naudojant „One Touch“ funkciją.

Režimas „Double Cup“ (du puodeliai)

Režimas „Double Cup“ (du puodeliai)

Geriau kartu – naudodami režimą „Double Cup“ (du puodeliai) vienu metu galite paruošti du puodelius daugelio rūšių kavos gėrimų su pienu arba be jo. Žinoma, šis režimas taip pat praverčia tiems, kas geria daug kavos.

Bėgimo kanalas „viskas viename“

Bėgimo kanalas „viskas viename“Atskiri antgaliai kavai, pienui ir karštam vandeniui užtikrina paprastą mėgstamų gėrimų paruošimą nejudinant puodelio. Be to, bėgimo kanalo aukštį galima reguliuoti iki 140 mm, todėl telpa ir aukštos latės su pieno puta stiklinės.

Nuimamas kavos virimo įrenginys

Nuimamas kavos virimo įrenginys

Visą kavos virimo įrenginį galima nuimti, todėl jį lengva valyti. Be to, tai leidžia pasiekti ir aparato vidų, kad jį taip pat būtų galima be problemų išvalyti.

Automatinė valymo ir kalkių šalinimo programa

Automatinė valymo ir kalkių šalinimo programaBendravimas yra svarbiausia. Automatinis kavos aparatas ekrane informuoja, kada jį reikia išvalyti arba pašalinti kalkes.

Lengvas valymas garais

Lengvas valymas garaisGreita ir higieniška – kiekvieną kartą, kai gaminate gėrimą su pienu, automatinis aparatas siūlo išvalyti su pienu susiliečiančias dalis. Paspaudus mygtuką, karštas vanduo ir garai pradeda kruopščiai išvalyti aparatą.

Prijungiama pieno sistema

Prijungiama pieno sistema Pieno sistemą su išorine, indaplovėje plaunama pieno talpykla lengva išimti ir ji telpa į bet kokį šaldytuvą. Atskiras pieno įrenginys išleidimo kanale taip pat užtikrina švarą, nes yra atskirtas nuo kavos sistemos. Be to, jį taip pat lengva nuimti ir išvalyti.