Search
Searchterm
Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
LatteSelect
LatteSelect
LatteSelect
CI Touch®
CI Touch®
Passione® OT
Caffeo® Passione® OT
CAFFEO® Varianza CSP
Caffeo® Varianza® CSP
Purista®
SOLO®
SOLO®
CAFFEO® SOLO® & Perfect Milk
CAFFEO® SOLO® Perfect Milk
Detalės
LatteSelect

One Touch ahead!

LatteSelect

LatteSelect

One Touch ahead!

With the LatteSelect, you are just one touch of a button away from perfect coffee enjoyment. The real-image colour display makes touch operation even more intuitive. Simply touch the sensor fields to start the preparation of your favourite coffee speciality. You can choose either from one of the twelve coffee recipes or try out and save one of your own special settings. The two-chamber bean container caters for individual tastes.

 
Pridėtinė vertė Jums
Malūnėlis „Whisperquiet“
Whisperquiet grinder

Whisperquiet grinder

The LatteSelect is characterised by an ultra quiet grinder that uses a particularly low-noise grinding process. This will allow you to enjoy the preparation of your coffee in peace. The LatteSelect has also received a Quiet Mark award for this. You will find more information here.

Rankinis pupelių pasirinkimas

Norint paruošti daugybę kavos rūšių ir užtikrinti geriausią skonį, reikia skirtingų kavos pupelių. Todėl kavos aparate „LatteSelect“ yra dviejų kamerų kavos pupelių talpykla su rankinio kavos pupelių pasirinkimo funkcija, skirta pasirinkti, pavyzdžiui, smulkias švelnios rūšies kavos pupeles arba aromatingas ir stiprias espreso kavos pupeles. Dangtelis „Aromasafe®“ ir tamsi talpykla išlaiko kavos pupelių aromatą. Taip pat yra atskiras lovelis maltai kavai.

12 kavos paruošimo receptų
12 Coffee recipes

Ar patinka įvairovė? Automatinis kavos aparatas paruoš tokią kavą, kokią tik panorėsite. Jame užprogramuota net 12 kavos paruošimo receptų. Vos vienu lengvučiu mygtuko prilietimu galite paruošti keturis klasikinius kavos gėrimus – espresą, baltą kavą, kapučino (balintą kavą su šokoladu) ir latę su pieno puta. Naudokitės meniu ir paruoškite net 8 kitų rūšių kavos gėrimų, pavyzdžiui, lungo, amerikietišką arba espresą su pieno puta.

Paprasta naudoti
Ease of Use

Dėl liečiamojo jutiklinio paviršiaus, aparatą paprasta naudoti. Didelės skiriamosios raiškos spalvotame TFT ekrane papunkčiui išdėstytos instrukcijos, kuriomis vadovaujantis paprasta naudotis meniu.

Apsauga nuo įbrėžimų

Naujos konstrukcijos lašų surinkimo lovelyje yra nerūdijančiojo plieno lašėjimo plokštė su integruotu aukštos kokybės nuo įbrėžimų apsaugančiu plastikiniu įdėklu.

Filtro technologija „Pro Aqua“

Jei naudojate vandens filtrą „Melitta® Pro Aqua“, kalkes iš „LatteSelect“ aparato reikės pašalinti tik kartą per metus. Filtruotas vanduo pagerina kavos kokybę ir skonį, taip pat apsaugo nuo kalkių nuovirų susidarymo vandens grandinėje.
(Informacija pateikta remiantis 120 ml tūrio puodelių pripildymo lygiu, kai per dieną atliekamos 6 kavos dozavimo operacijos ir filtras keičiamas 6 kartus pagal aparato specifikaciją).

„My Coffee Memory“ (mano kavos aparato atmintis)

Automatinis kavos aparatas įsimena jūsų prioritetinius kavos ruošimo receptus. Naudodami funkciją „My Coffee Memory“, galite nustatyti savo mėgstamus kavos gėrimus nesigilindami į detales. Ir kol kiti žmonės namuose ar biure nepradėjo pavydėti, galite bendrai naudotis šia patogia funkcija – jūsų aparatas išsaugo iki šešių žmonių asmenines nuostatas.

Mėgavimasis aromatinga kava

Naujoji valdymo sistema užtikrina idealią vandens ir kavos sąlyčio trukmę. Nuo šiol galėsite mėgautis dar aromatingesniais dviem klasikiniais kavos gėrimais – espresu ir balta kava.

„Italian Preparation Process“ (itališkasis kavos paruošimo būdas)

Naudojant funkciją „Italian Preparation Process“, paruošiamas autentiško skonio kavos gėrimas, nes ingredientai derinami tinkama tvarka pagal originalų itališką receptą. Tai reiškia, jog ruošiant latę su pieno puta, espreso kava pilama ant pieno ir pieno putos. Kapučino kavos gėrimas ruošiamas visiškai priešingai.

Gėrimo stiprumas ir pupelių malimo smulkumas

Gėrimo stiprumą pagal individualų skonį galima reguliuoti 4 lygiais, o pupelių malimo smulkumą – 5 lygiais.

„One Touch“

Espresą, baltą kavą, kapučino ir latę su pieno puta galima pasirinkti vos vienu mygtuko prilietimu. Šiltas pienas, pieno putos ar karštas vanduo taip pat lengvai ir patogiai paruošiami naudojant „One Touch“ funkciją.

Režimas „Double Cup“ (du puodeliai)

Geriau kartu – naudodami režimą „Double Cup“ (du puodeliai) vienu metu galite paruošti du puodelius daugelio rūšių kavos gėrimų su pienu arba be jo. Žinoma, šis režimas taip pat praverčia tiems, kas geria daug kavos.

Bėgimo kanalas „viskas viename“

Atskiri antgaliai kavai, pienui ir karštam vandeniui užtikrina paprastą mėgstamų gėrimų paruošimą nejudinant puodelio. Be to, bėgimo kanalo aukštį galima reguliuoti iki 140 mm, todėl telpa ir aukštos latės su pieno puta stiklinės.

Nuimamas kavos virimo įrenginys

Visą kavos virimo įrenginį galima nuimti, todėl jį lengva valyti. Be to, tai leidžia pasiekti ir aparato vidų, kad jį taip pat būtų galima be problemų išvalyti.

Automatinė valymo ir kalkių šalinimo programa

Bendravimas yra svarbiausia. Automatinis kavos aparatas ekrane informuoja, kada jį reikia išvalyti arba pašalinti kalkes.

Lengvas valymas garais

Greita ir higieniška – kiekvieną kartą, kai gaminate gėrimą su pienu, automatinis aparatas siūlo išvalyti su pienu susiliečiančias dalis. Paspaudus mygtuką, karštas vanduo ir garai pradeda kruopščiai išvalyti aparatą.

Prijungiama pieno sistema

Pieno sistemą su išorine, indaplovėje plaunama pieno talpykla lengva išimti ir ji telpa į bet kokį šaldytuvą. Atskiras pieno įrenginys išleidimo kanale taip pat užtikrina švarą, nes yra atskirtas nuo kavos sistemos. Be to, jį taip pat lengva nuimti ir išvalyti.