Search
Searchterm
Barista TS Smart®
Caffeo Barista® T
LatteSelect
LatteSelect
CI Touch®
CI Touch®
Caffeo® Passione® OT
Caffeo® Passione® OT
Purista®
Purista®
SOLO® & Perfect Milk
SOLO® Perfect Milk
CAFFEO® Varianza CSP
Caffeo® Varianza® CSP
SOLO®
SOLO®
CAFFEO® SOLO® & Perfect Milk
CAFFEO® SOLO® Perfect Milk
Detalės
Purista®

Mėgavimasis gryna kava

Purista®

Mėgavimasis gryna kava

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, vienintelė aparato Purista® paskirtis – paruošti tokią kavą, kokia ji ir turi būti: neprilygstamo skonio! Purista® yra vienas siauriausių automatinių kavos aparatų pasaulyje. Šiuolaikiškas priekinis skydelis, dideli integruoti mygtukai ir didelis sukamasis perjungiklis užtikrina patogų valdymą. Naujos konstrukcijos lašų surinkimo lovelyje yra nerūdijančiojo plieno lašėjimo plokštė su integruotu aukštos kokybės nuo įbrėžimų apsaugančiu plastikiniu įdėklu.

Filmukas apie gaminį
Energijos vartojimo efektyvumo klasė
 
Pridėtinė vertė Jums
Malūnėlis „Whisperquiet“

Galite gerti iš šviežiai sumaltų pupelių paruoštą kavą, kol kiti dar miega. Automatiniame kavos aparate yra ypač tyliai veikiantis plieninis kūginis malūnėlis, kuris kavos pupeles sumala greitai ir tyliai.

Mėgstamos kavos funkcija

Žinote, ko norite, ir tai turi būti paruošta greitai? Tada išsaugokite pageidaujamą kavos stiprumą ir kiekį. Po to tereikia paspausti mėgstamos kavos mygtuką. Visa kita atlieka automatinis kavos aparatas.

Plonas stebuklas

Purista® aparato korpusas išties labai plonas – tik 20 cm pločio! Aukštos kokybės Melitta® aparatui nereikia daug vietos.

Smart Support

Norite sužinoti daugiau? Tuomet į savo išmanųjį telefoną atsisiųskite programėlę „Melitta® Companion®“. Praktinę informaciją ir mokymo priemones geriausia studijuoti prie kavos puodelio. Žinoma, naudojantis programėle, taip pat galima sparčiai atlikti aparato techninę priežiūrą.

Mėgavimasis aromatinga kava

Naujoji valdymo sistema užtikrina idealią vandens ir kavos sąlyčio trukmę. Nuo šiol galėsite mėgautis dar aromatingesniais dviem klasikiniais kavos gėrimais – espresu ir balta kava.

Reguliuojamas kavos stiprumas

Stipri ryte, tačiau, pageidautina, ne vakare? Būtent tokia, kokia jums patinka – kavos stiprumą lengva reguliuoti pagal savo skonį: nuo švelnios iki vidutinio stiprumo ar stiprios. Žinoma, galite reguliuoti ir kavos kiekį. Prisitaikantis – paruoškite kavą būtent tokią, kokios norite.

„Aroma-Extraction-System“ (A.E.S.) (aromato sistema)

Daugiau skonio užpilant kavą prieš paruošmą: Šviežiai sumalta kava prieš pradedant virti sudrėkinama vandeniu. Dėl to aromatai geriau išsiskleidžia. Na, o kurgi jie galiausiai atsiduria? Žinoma, kavoje.

Techninės priežiūros mygtukas

Norite paprastumo? Žinoma! Techninės priežiūros mygtukas suteikia nesudėtingą prieigą prie valymo ir nuovirų šalinimo programos, virimo temperatūros ir vandens kietumo nustatymų bei automatinio išjungimo funkcijos. Pakeisti filtrą taip pat labai paprasta.

Penkios malūnėlio nuostatos

Būtent tokia kava, kokią mėgstate – šviežiai sumalta iš sveikų pupelių.

Režimas „Double Cup“ (du puodeliai)

Geriau kartu – naudodami režimą „Double Cup“ (du puodeliai vienu metu galite paruošti du puodelius espreso ar baltos kavos. Žinoma, šis režimas taip pat praverčia tiems, kas geria daug kavos.

LED simbolių ekranas

Savaime suprantama – dėl LED ekrano su raudonais simboliais, naudotis automatiniu kavos aparatu paprasta ir patogu.

Reguliuojamo aukščio kavos išleidimo kanalas

Išbėgimo kanalo aukštį galima reguliuoti iki 135 mm, kad galėtumėte padėti ir stiklines ar ypač didelius puodelius. Žinoma, nenaudojant specialių įrankių.

Apsauga nuo įbrėžimų

Naujos konstrukcijos lašų surinkimo lovelyje yra nerūdijančiojo plieno lašėjimo plokštė su integruotu aukštos kokybės nuo įbrėžimų apsaugančiu plastikiniu įdėklu.

Nuimamas kavos virimo įrenginys

Visą kavos virimo įrenginį galima nuimti, todėl jį lengva valyti. Be to, tai leidžia pasiekti ir aparato vidų, kad jį taip pat būtų galima be problemų išvalyti.

Vandens filtro suderinamumas

Kad kavos skonis būtų dar geresnis, naudokite vandens filtrą „Melitta® Pro Aqua“. Dar vienas privalumas – kalkes iš automatinio kavos aparato reikia pašalinti tik kartą per metus**. Kodėl? Tai akivaizdu – filtras kaip įmanoma ilgiau apsaugo vandens sistemą nuo kalkių nuovirų.
**Remiantis 120 ml tūrio puodeliu, per dieną paruošiant 6 puodelius kavos gėrimo ir 6 kartus keičiant filtrą pagal aparato specifikacijas.

Automatinė valymo ir kalkių šalinimo programa

Bendravimas yra svarbiausia. Automatinis kavos aparatas ekrane informuoja, kada jį reikia išvalyti arba pašalinti kalkes.